Dodo Havalı Yatak
Ürün Kodu : Dodo Havalı Yatak      Yorumlar (0)      Yorum Ekle
155.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Dodo Havalı Yatak

Dodo Havalı Yatak, hasta bakımında en çok kullanılan yatak modelleri arasında ilk sıralarda bulunuyor. İdeal ölçüleriyle tüm tek kişilik yatak modellerinin üzerinde kullanılabilen Dodo havalı yatak, baklava dilimi desenleri ve hava dolaşımı sağlayan elektrikli mekanizmasıyla hasta konforunu zirveye çıkarıyor. Özel hava dolaşımı sayesinde hareket edemeyecek durumdaki hastaların karşılaşabileceği cilt problemlerini önleyen model, pratik yapısıyla kullanım kolaylığı da sunuyor.

Dodo Havalı Yatakla Tanışın

  • Dodo havalı yatak, dolaşımlı hava basıncı kanalları sayesinde bir bölgeye hava doldururken diğer bölgedeki havayı boşaltıyor. Bu sayede hasta kendi başına hareket edemese bile vücudu düzenli olarak hareket hissi yaşıyor.
  • Ürün, düzenli hava dolaşım sistemi sayesinde hastaların yatakta hareketsiz kalmaktan dolayı karşılaştığı cilt ülseri ve yatak yarası gibi önemli sağlık problemlerinin oluşumunu önlüyor.
  • Özel dokusu sayesinde terleme önleyici özelliği bulunan Dodo havalı yatak, hastaların ter kaynaklı sağlık sorunları yaşamalarını ve hareketsizlikten ötürü bunalmalarını engelliyor.
  • 4 cm kalınlığa, 90 santim genişliğe ve 190 cm boya sahip olan yatak modeli; tüm tek kişilik yataklara, uygun boyutlu kanepe ve çekyatlara uyum sağlayarak pratik bir kullanım sunuyor. 
  • Sessiz çalışması sayesinde hastanın rahatını muhafaza eden ürün, antibakteriyel özelliği sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile hastanın sağlığını koruyor. 120 kilograma kadar taşıyabilen yatak, kesintisiz uzun süreli kullanımları da destekliyor.

Yüksek Kaliteyle Rahat Edin

  • Ürün Tipi: Havalı Yatak
  • Ürün Türü: Tek Kişilik
  • Ürün Ölçüleri: 4 cm x 90 cm x 190 cm
  • Ürün Malzemesi: Pamuk
  • Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Kullanım Önerileri

Dodo havalı yatak modelini kullanmadan önce birkaç saat boyunca açık halde bekletmeniz önerilir. Ürünü temizlemeden önce kullanma kılavuzundaki talimatları incelemeniz, ürünü doğru ısı ve sürede yıkamanıza yardımcı olarak, kullanım ömrünü kısaltacak arızaların oluşumunu önler.


Dodo Hasta Havalı Yatağı Baklava Dilimli

Baklava tipi havalı yatak bası yaralarını önlemeye yardımcı, devamlı kullanılabilecek, ekonomik bir üründür. Çokça tercih edilir ve sessiz çalışan ürünlerimiz hastanın terlemesini önleyerek hem hastanın bunalmasını, hem fiziksel olarak rahat etmesini hem de bası yaralarının önlenmesini sağlar.
Ölçüleri: 4cm x 90cm x 190cm
Kapasite : 120kg

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten